AnadoluJet Uçak Bileti

Çağın getirdiği şartlar gereği, havayolu ulaşımının bir lüks olmaktan çıkması ile birlikte, ülkemizde çok sayıda havayolu şirketi faaliyet göstermeye başlamıştır. Rekabet ortamının oluşması ile daha uygun fiyatlar ile daha kaliteli hizmet almak da mümkün oluyor. Havayolu ulaşımında ülkemizde bir numara olan ve dünya çapında da ilk sıralarda yer alan Türk Hava Yolları ’nın bir alt kuruluşu olarak hizmet vermeye başlamıştır AnadoluJet. Havayolu endüstrisinin hızla gelişiminin, en önemli getirilerinden biri olmuştur ülkemiz için. Havayolu ulaşımının lüks olmaktan çıkışında da büyük bir payı bulunmaktadır.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları’nın alt markası olarak 23 Nisan 2008 tarihinden bu yana havayolu taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Firma özellikle yurtiçi seferlerde dikkatleri üzerine çekiyor. AnadoluJet, “Uçmayan Kalmasın!” sloganı ile tam da prensiplerini yansıtmaktadır. Firmanın amacı, uygun fiyatlar ile bir temel ihtiyaç olarak havayolu ulaşımının tüm Anadolu’ya yayılmasıdır. Ankara merkezli olarak, Ankara’dan 36 farklı noktaya uçuş gerçekleştirilirken, toplamda 40 farklı noktaya düzenli uçuşlar ile ulaşılmaktadır. En düşük fiyatları sunuyor olması, sloganına uygun şekilde herkesin havayolu kullanmaya yönelmesine sebep olmaktadır. Böylece firma amaçlarına ulaşmış oluyor. Fiyat ile karşılaştırıldığında yüksek kalitede hizmet sunarak, hem havayolu ulaşımını yaygınlaştırıyor, hem de oldukça beğeni kazanıyor. Firmaya gelen sorulardan bazıları, koltuk aralarının neden dar olduğu ve ikramların neden kısıtlı olduğu yönündedir. Firma bu durumu şöyle açıklıyor. Düşük ücret ile herkese uçak ile seyahat etme imkânı sağlamak için maliyetlerin düşürülmesi gerekiyor ve maliyetleri düşürebilmenin en önemli iki yolu koltuk aralarının daraltılması ve ikramların kısıtlı tutularak sefer sayısının artırılabilmesidir. Bu sebeple, fiyat ölçüsünde kaliteli hizmet sunularak, “Türkiye’de uçamayan kalmasın!” sloganı doğrultusunda hareket edilmektedir. Böylece AnadoluJet, ülkemizde hava ulaşımını bir lüks olmaktan çıkarmaktadır.

Firmanın, yolcularına sunduğu büyük bir kolaylık da internet sitesinde gözleniyor. Çağın bir gereği olarak, internet üzerinden AnadoluJet uçak bileti alınabiliyor olması, basit bir ara yüz kullanılmasıyla, herkesin zorlanmadan biletini alabilmesini sağlamaktadır. “İki adımda biletini al” uygulaması olarak adlandırılan sistem ile son derece pratik bir şekilde uçak bileti alabilirsiniz. Bununla birlikte seferler arası kıyaslama yaparak sizin için en doğru sefer ve fiyatta uçak biletine ulaşabilmek için ise www.ucakbileti.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz. Seyahatiniz öncesinde, en doğru seçimi yapıp, buradan AnadoluJet uçak biletinizi aldıktan sonra içiniz rahat bir şekilde, kafanız karışmadan hazırlığınızı yapabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya çekinenler ya da kredi kartı bilgisi girmek istemeyenler için de belirtmekte fayda var. www.ucakbileti.com.tr, 3D Secure sistemi ile son derece güvenli bir sitedir. Çekinmeden kredi kartı bilgisi girip, güvenli ve sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirisiniz bu sayede.

Firmanın zaman zaman düzenlediği kampanyaları ve indirimleri ile maksimum seviyede fayda sağlayabilirsiniz. Bu sebeple her seyahat öncesinde ilk işinizin AnadoluJet uçak bileti fiyatlarını kontrol etmek olmasını önermekteyiz. Normal zamanlarda, sık sık müşterilerin memnuniyetlerini ilettiği firma, kampanya zamanlarında daha da cazip oluşu ile en çok tercih edilen havayolu şirketi olmaktadır. Ayrıca arkasında Türk Hava Yolları gibi bir gücün var oluşu, sağlam bir destekçisinin oluşu, firmayı son derece güvenilir kılmaktadır. Uçaklarının bakımı, uçuş güvenliği, uçak emniyeti, taşıma yükümlülükleri ve benzeri tüm unsurları Türk Hava Yolları ‘nın sorunluluğu ve güvencesi altındadır. Türk Hava Yolları ile arasındaki tek fark basitleştirilmiş ek hizmetler ile düşük maliyetin yakalanması ve bilet fiyatlarının da aşağıya çekilebilmesidir. AnadoluJet, müşterilerini dinleyip, istek ve önerilerine önem veren, prensipli bir hizmet anlayışını benimsemektedir. 


Masaüstü Görünümü