Onur Air Uçak Bileti

Ülkemizdeki havacılık faaliyetlerinin gelişmesinde önemli payı olan Onur Air, 14 Nisan 1992 tarihinde kurulmuş ve 14 Mayıs 1992 tarihinden bu yana havayolu ulaşım hizmeti vermektedir. İlk seferini bu tarihte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı ’na gerçekleştirmiş ve bu tarih itibariyle de sürekli kendini geliştirip yenileyerek, yükselen bir başarı grafiğine sahip olmuştur. Onur Air, bugün pek çok Batı Avrupa ülkesi ve Türkiye kentlerine sefer düzenlemektedir. Toplamda 20 farklı ülkede 80 farklı noktaya sefer düzenleniyor. Yurtiçi ise 12 farklı kente havayolu ulaşım seçeneği sunuyor. 2033 yılında ilk kez yerel uçuşlara başlayan firma, “düşük ücretli yerel uçuş” mantığını temel almıştır.

Firma 2013 yılında 250 bin dolar bedel ile el değiştirmiştir. 20 yıllık sahibi olan Cankut Bagana, Onur Air ‘ı %51 hisse ile Kudret Tuncel ve %49 hisse ile Mehdi Shams ’a devretmiştir. Bu el değiştirme, firmada her hangi bir istikrarsızlığa sebep olmamıştır. Onur Air, başarıları ve büyüme hızını sürdürmüştür. Zaman zaman elde ettiği başarılardan da söz etmek gerekirse, Tur 2009 özel yarışmasında, birinci sırada yer almıştır ve yıllık 1.4 milyon yolcu taşıması ile başarılı bir skora sahiptir.

Güvenlik, elbette ki hava yolu şirketlerinin en çok önem verdiği konudur. Onur Air bu konuda sorumluluğu başkasına yüklememekte, uçaklarının tüm teknik süreçlerini kendisi yönetmektedir. Uçak bakımı ve güvenlik önlemlerini bizzat sahibi olduğu, Atatürk Havalimanı’ndaki teknik bakım merkezinde almaktadır. Onur Air ‘ın sahibi olduğu filosunda bulunan uçakların, motor ve komponentlerin bakımı ve onarımı burada yapılmaktadır.

Onur Air ‘ın geniş bir ulaşım ağına sahip olması, yolcular için de büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile herkese ulaştırmayı hedefleyen firma, günden güne ulaşım ağını da genişletmektedir. Ulaşım ağı sayesinde, uçak bileti alacak olanların kolayca dikkatini çeken firma çok sık tercih edilmektedir. Onur Air uçak bileti almak ise son derece kolaydır. Kendi sitesini kullanabileceğiniz gibi size ek hizmetler de sunmakta olan www.ucakbileti.com.tr ‘yi de tercih edebilirsiniz. Firmanın zaman zaman gerçekleştirdiği kampanyalar ve çeşitli fırsatları takip etmek bazen zor olabiliyor. Ancak www.ucakbileti.com.tr ile tüm fırsatları, yeni kampanyaları geç kalmadan öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte sefer ve zaman kıyaslamaları ile seyahatiniz için en doğru ve en hesaplı sefere uçak bileti alabilirsiniz. Uçak bileti, seyahatlerimizin en can alıcı noktası olduğu için zaman zaman endişeye sebep olmaktadır. Hem Onur Air ‘ı tercih etmekle hem de www.ucakbileti.com.tr üzerinden yapacağınız bilet alımı ile son derece hesaplı ve doğru bir seçim yapacaksınız. Aldığımız biletin hesaplı olması da büyük önem taşıyor. Özellikle de sürekli gezen ve yeni yerler keşfetmeyi seven bir kişiliğe sahipseniz. Sürekli seyahat halinde olanlar için uçak bileti masrafları dağ gibi olabiliyor. Bu sebeple yapılan uçak bileti tasarrufları, sonraki gezilerin bütçesini oluşturabiliyor.

Hesaplı uçak bileti alabilmek harika ama bir de bunun internetten alışveriş yapıyor olma boyutu var. Bugün internet üzerinden alışveriş çok yaygın olsa da, hala internet üzerinden bir şeyler satın almaya karşı tereddüdü olanlar olabiliyor. Kredi kartı bilgisi girmemeyi tercih edebiliyor insanlar. Oysa büyük avantajları kaçırmalarına sebep oluyor bu durum. Sitenin sağladığı 3D Secure sistemi ile tüm alışverişleriniz, kart bilgileriniz güvence altına alınmış oluyor ve başkalarının ulaşımı engelleniyor. En üstün güvenlik sistemi olan 3D Secure ile hiç endişe etmeden kart bilgilerinizi girerek, seyahatiniz için en avantajlı olan uçak biletini satın alabilirsiniz.  


Masaüstü Görünümü