Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Hava Yolları, Türkiye merkezli olarak 1990 yılından beri hava ulaşımı hizmeti veren, ülkemizin önemli firmalardan biridir. 20 yılı aşkın süredir hizmet vererek, edindiği tecrübeyi daha kaliteli hizmete dönüştürme gayesi içerisinde olan firma “low cost” yani düşük maliyet anlayışını benimsemektedir. Bu düşünce ile maliyetleri mümkün olduğunca düşürerek, böylece daha ucuz uçak bileti satarak herkesin uçak seyahati yapabilmesini hedeflemektedir. Pegasus Hava Yolları, ülkemizin en genç filosuna sahip olan hava yolu şirketidir. Sahip olduğu uçakların yaş ortalaması 4 civarındadır. Genç ve dinamik olan firma, çalışanlarından da aynı performansı beklemektedir ve bu sebeple enerjilerini siz de hissedeceksiniz mutlaka.

Genellikle seyahatlerimizin en masraflı kısmı uçak bileti aşaması oluyor. Yolculuklarımız için gezimizin en büyük harcamasını yapıyoruz. Bu sebeple uygun fiyatlı uçak bileti alabilmek çok önemli bir konu haline geliyor. Fly PGS sayesinde uygun fiyatlı uçak bileti alabilme şansımız artıyor. Dönem dönem yapılan kampanyaların yanında, zaten normal şartlarda da rakiplerine göre uygun fiyatlar sunuyor firma. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti hedefi, sonuçtan herkesin memnun kalmasının ilk sebebidir. Maliyetlerin düşürülmesi, güvenliğinizden ya da seyahatinizden hiçbir şey kaybetmemenizi sağlayacak şekilde düzenlenmektedir. Böylece düşük fiyatla, konfordan da ödün vermeden yolculuk edebiliyorsunuz. Firmanın bu bakış açısı, hızla yükselerek, Türkiye’nin önemli hava yolu şirketlerinin arasında yer almasını sağlamıştır. Bugün ilk sırada anılan firmalardan biridir.

Pegasus Hava Yolları, yolcuların nabzını iyi tutmaktadır. Yani yolcu beklentileri, öncelikleri ve güvenliği gibi konularda, daha iyi olabilme amacıyla sürekli bir yenilik arayışı içerisindedir. Çünkü büyümenin ve daha iyi olabilmenin yolu yolculara daha kaliteli hizmet sunarak, onların memnuniyetini kazanmaktan geçmektedir. Sektöründeki yenilikleri takip ederek, teknolojik gelişmelerde de en iyi ve en yenisinin kullanıma alınması için takip ve teşebbüste bulunmaktadır. Ayrıca firmanın bir özelliği de, Yaygın uçuş ağı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yurtdışı ve yurtiçi uçuş olarak sefer uygulayan ilk özel hava yolu firması olmasıdır. Zamanında kalkış performansına ise son derece önem göstermektedir. Her ay sitesinde performans bilgilerini de paylaşarak, daha iyi olmanın peşindedir. Bu konu da bir numara olma amacıyla, daha fazla emek verilmektedir.

Pegasus uçak bileti almak için ise www.flypgs.com ‘u tercih edebilirsiniz. Ancak hem kıyaslama yapabilmek için, hem de kampanya ve fırsatları, indirimli fiyatları görebilmek için www.ucakbileti.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz. Karşılaştırma imkânı ile size en uygun olan seferi bulup, en uygun ödeme ile biletinize sahip olabilirsiniz. Bu sebeple www.ucakbileti.com.tr, işinizi kolaylaştıracak, pratik bir uçak bileti sitesidir. Ayrıca filtreleme özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üstelik güvenlik önlemlerinin en ön sırada tutulduğu sitede, rahatlıkla kredi kartı bilgisi girerek alışveriş yapabilirsiniz. Site 3D Secure uygulaması ile üst düzey bir güvenlik sağlamaktadır. Böylece içiniz rahat bir şekilde alışveriş yaparak, size en uygun olan uçak biletini alabilirsiniz.

Bu sebeplere bağlı olarak diyebiliriz ki; keyifli bir seyahat Pegasus ile başlar. Pegasus ’tan alacağınız ucuz uçak bileti sayesinde, seyahatinize tasarruf ederek başlayabilirsiniz. Böylece belki gezi sürenizi uzatabilir, belki de daha fazla alışveriş yaparak dönebilirsiniz ya da yeni seyahatler için bütçe oluşturmaya başlarsınız. Diğer firmalar ile arasında küçük farklar olacağını düşünmek de yanlıştır. Çünkü özellikle yurtdışı uçuşlarında inanılmaz büyük farklar göze çarpmaktadır. Bu sebeple güvenlik ve konfordan da vazgeçmeyen bir firma olması sebebiyle, Pegasus Hava Yolları ’nı tercih etmeniz olasıdır. 


Masaüstü Görünümü