SunExpress Uçak Bileti

Özellikle Almanya ve Türkiye arasındaki hava yolu ulaşımının can damarı olan SunExpress Hava Yolları, 1989 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. 1990 yılından bu yana ise günden güne kalitesini arttırarak ulaşım hizmeti sunmaktadır. Şirketin kuruluşu Türk Hava Yolları ile Lufthansa Hava Yolları’nın ortak iştiraki ile gerçekleşmiştir. Arkasına aldığı güçlerin verdiği destek ve güven ile SunExpress, günden güne kalitesini arttırmaktadır. Başta Almanya olmak üzere, çeşitli Avrupa ülkelerine Antalya üzerinden Charter seferler düzenlemesinin yanında, Türkiye’den yurtdışına tarifeli seferler düzenleyen ilk özel havayolu şirketidir. Başlangıçta çoğunlukla ülkemizin tatil beldelerinin çeşitli merkezlere uçuşlar gerçekleştirse de bugün oldukça geniş bir uçuş ağına sahiptir. Tatil beldelerinden gerçekleştirdiği uçuşlar ile aynı zamanda ülkemizin turizmine de büyük bir katkı sağlamaktadır.

SunExpress ‘in yurtiçi seferlerine başlaması ise 2006 yılının Mart ayında İzmir merkezinin açılması ile birlikte gerçekleşmiştir. Böylece İzmir ‘den birçok Anadolu kentine aktarmasız olarak, doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. Bu açıdan da SunExpress bir ilki gerçekleştirmiştir. Bugün ise firma yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere, haftada 25 farklı noktaya 700 uçuş gerçekleştirmektedir. 2010 yılında Anadolu kentlerinden, Almanya ‘nın çeşitli şehirlerine düzenlediği doğrudan uçuşlar ile de hizmet anlayışını kanıtlamaktadır. SunExpress, müşteri memnuniyetini düşünerek, sürekli farklı olanı yapıp, insanların faydalanabileceği imkânlar yaratma amacına sahiptir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiği yenilikler ve ilkler ile günden güne büyüyüp gelişmektedir.

2011 yılına gelindiğinde firma, “SunExpress Almanya” adıyla kardeş bir kuruluşun temellerini atmıştır. Bu tarih ile birlikte, Türkiye uçuşlarının yanı sıra, Almanya’dan Mısır’ın Kızıl Deniz bölgesine, İspanya’nın Kanarya Adalarına ve Yunanistan’ın Girit ve Rodos adalarına seferler düzenlemeye başlamıştır. SunExpress Hava Yolları, son bir iki yıl içerisinde de sayısı 10’u aşan merkezi de ulaşım ağına eklemiştir. Müşteri memnuniyetini arttırma ve daha kaliteli hizmet sunma amacı ile yeni hedefler belirleyen firma 2015 – 2021 döneminde, son teknoloji uçaklara sahip olacak, makul ücret seçenekleri ile yolcularına seçim hakkı sunacak ve uçak içerisinde ortak internete bağlanarak yolcuların daha eğlenceli zaman geçirmesi sağlanacaktır. Hedeflerini her zaman yüksek tutarak, kararlı adımlar ile ilerleyen firma, sürekli yükselen bir grafiğe sahiptir.

SunExpress, avantajlı fiyatlar ile sunduğu uçak bileti, zaman zaman gerçekleştirdiği kampanya ve fırsatları ile çok tercih edilen bir firmadır. Yolcularının görüş ve isteklerine değer veriyor olması kesintisiz büyümesinin temel sebebidir. Siz de firmanın kampanya ve fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız, size en doğru sonuçları verecek olan www.ucakbileti.com.tr ‘yi ziyaret etmelisiniz. SunExpress uçak bileti alırken, www.ucakbileti.com.tr ‘nin filtreleme özelliğinden faydalanarak, sizin için en uygun fiyat ve en uygun tarihteki uçuşu bulabilirsiniz. Ayrıca internetten alışveriş yaparken güvenlik konusunda endişe yaşayanlardansanız, sitenin sunduğu “3D Secure” uygulaması ile güvenle kredi kartı bilgilerinizi girebilirsiniz. En üstün güvenlik önlemleri alınarak, en güvenli ve en rahat şekilde aradığınız uçak biletine sahip olmanız amaçlanmıştır. Ayrıca kampanya ve fırsatlardan haberdar olmakta sıkıntı yaşıyor, fırsatları kaçırıyorsanız, güncel olan site aracılığı ile bunlardan haberdar olabilirsiniz. Seyahat programınız için size fikir verecek makalelerini inceleyerek de, yeni rotalar deneyip, yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Seyahatlerimizin en maliyetli ve en önemli noktası olan uçak bileti konusunu, sorunsuz bir şekilde halletmek için SunExpress uçak bileti tercihiniz olmalıdır. Hem uygun fiyatlara uçabilirsiniz, hem kaliteli hizmet alırsınız. Böylece tasarruf sağlayarak yeni seyahat planlarınız için bütçe bile ayırmaya başlayabilirsiniz. Bu sebeple, Türkiye’nin en iyi hava yolu şirketlerinden biri olan SunExpress ‘i tercih etmeniz önerilmektedir.

 

 


Masaüstü Görünümü