AtlasJet Uçak Bileti

Ülkemizin ulaşım ağının önemli firmalarından biri de AtlasJet Hava Yolları ’dır. Şirket, Öger Holding A.Ş. bünyesinde, 14 Mart 2001 tarihinde kurulmuştur. Hem yurtiçi hem de yurtdışı tarifesiz seferler yapmak üzere ruhsatlandırılmış olan AtlasJet, bugün ülkemizin önemli kuruluşlarından biridir. İlk seferini ise 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Başlangıçta sadece 2 uçağa sahip olunsa da, kısa sürede filo oldukça genişletilmiştir. Böylece hızlı bir yükseliş gözlenmiştir. 2004 yılına gelindiğinde ise şirkette ani bir gelişim dikkat çekiyor. Murat Ersoy’un önderliğinde gerçekleşen girişimler ile iç ve dış hatlarda hem tarifeli hem de tarifesiz seferler ile yolcu ve yük taşımacılığı yapma hakkını kazandırmıştır. Yine 2004 yılında ilk iç hatlar tarifeli seferi gerçekleştirilmiştir.

Firma, AtlasGlobal bünyesinde, maksimum uçuş güvenliği kazanmaktadır. AtlasGlobal tarafından bakım, arıza giderme gibi tüm teknik süreçler kontrol altına alınmıştır. Uçuş güvenliğinin temeli olan bu süreçler, güvenilir ellerin sorumluluğunda olduğu için, maksimum güven hissi oluşmaktadır. Uçuş güvenliği, yolcuların kendilerini güvende ve rahat hissetmesi, uçuş prensipleri arasında yer almaktadır. Filonun genişletilmesi ve hizmet kalitesinin arttırılması çalışmaları ile firmanın yükselişi doğru orantılı olarak gözlenmektedir. AtlasJet ‘de. Önümüzdeki süreçte de, ülkemizin önemli hava yolu firmaları arasındaki yerini koruyacağı tahmin edilmektedir. Sıralamadaki yerini yükseltmesi de muhtemeldir.

AtlasJet uçak bileti fiyatlarında ise zaman zaman çeşitli kampanyalar ile fırsatlar sunmaktadır. Bununla birlikte uyguladığı müşteri bağlılık programı olan Jetmil, son derece avantajlı bir uygulamadır seyahat severler için. Jetmil kartına sahip olanlar, her uçak bileti alışları ile puan kazanmaktadırlar. Bu şekilde biriktirdikleri puanlar ile yolcular indirimli ya da ücretsiz uçak bileti alabilmektedirler. Bu programa ücretsiz olarak herkes dâhil olabiliyor. Böylece AtlasJet uçak bileti herkes tarafından ulaşılabilir, cazip bir seyahat seçeneği haline gelmektedir.

Uçak bileti alımında çağın bir gereği olarak sanal işlemler her alanda olduğu gibi, rezervasyon işlemlerinde de büyük kolaylık sağlıyor. İnternetten uçak bileti almanın sağladığı kolaylık ve fırsatlar sebebiyle, herkes internet üzerinden uçak bileti alarak, check-in işlemlerini gerçekleştiriyor. Ancak güvenilir siteler üzerinden bu işlemin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. www.ucakbileti.com.tr bu konuda son derece güvenilir bir adrestir. 3D Secure sistemi sayesinde son teknoloji güvenlik önlemleri alınmış bir alışveriş deneyimi sunulmaktadır. Böylece internetten alışveriş yapma konusunda tereddütü olanlar dahi, hiç tereddüt etmeden kredi kartı bilgilerini girebilmektedir. Ayrıca AtlasJet uçak bileti fırsat ve kampanyalarını güncel olarak takip edebileceğiniz keyifli bir adrestir. Seyahat noktaları ve seferler arasında karşılaşma imkânına da sahip olacağınız için sizin için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Seyahatlerimizde en çok dikkat ettiğimiz ve önem verdiğimiz konu uçak biletidir. Çünkü hem seyahat planımıza en uygun olanını isteriz hem de bütçemize uygun hale getirmek isteriz. Beklediğimizden uygun fiyatlar ile karşılaşırsak ne ala, ya seyahatimiz süresinde daha fazla alışveriş yapabileceğimiz anlamına geliyor bu durum ya da sonraki gezimiz için bütçe oluşturmaya başlayabileceğimiz. Bu sebeple uçak bileti seçim süreci seyahatimizin en can alıcı noktasıdır. Bu sebeplere bağlı olarak AtlasJet, sunduğu uygun fiyat ve kaliteli seyahat hizmeti ile dikkatleri çekiyor. Eğer seyahat rotanızda AtlasJet ’in de seferi varsa, kaliteli ve uygun fiyatlı bir yolculuk yapabileceğiniz anlamına geldiği için, tercih etmelisiniz. AtlasJet Hava Yolları, yolcularının görüş ve önerilerini de dikkate alan samimi bir firma olduğu için, sunduğu hizmet günden güne gelişim ve değişim içerisindedir. Bunu da yolculuklarınız sırasında çok rahatlıkla hissedebilirsiniz. 


Masaüstü Görünümü