BoraJet Uçak Bileti

Türkiye’de havayolu ulaşımının önemli temsilcilerinden biri olan BoraJet, aslında ülkemizde yeni olarak kabul edilebilir. Ülkemiz sınırları içerisindeki faaliyetleri, henüz 22 Nisan 2010 tarihinde başlamıştır. Havayolu alanında dolmuş taşımacılığı yapıyor olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu sebeple, ülkemizde tek örneği olduğu söylenebilir. Çalışma sistemi, daha küçük uçaklara dayalı ama daha konforludur. BoraJet, diğer havayolu şirketlerinden farklı olarak, büyük çaplı seferlerden uzak durmaktadır. Daha çok küçük uçaklar ile kalabalık ve son derece aktif olan havalimanlarına destek amaçlı seferler düzenlemektedir. Bu sebeple kısaca, havayolu alanında dolmuş taşımacılığı yapıyor şeklinde nitelenebilir.

BoraJet İstanbul merkezli olarak hizmet veren bir firmadır. “Ulaşımı kolay olan yerlerin, gelişimi de kolay olur.” sloganına sahip olan firma, son derece de başarılı olmuştur. Sloganının hakkını vererek, ulaştığı pek çok noktanın gelişimine de katkı sağlamıştır. Özellikle de, diğer firmaların yetişemedikleri noktalarda sahneye çıkarak, açıkları kapatması, insanların ulaşım ihtiyaçlarını gidermesi sebebi ile büyük de bir başarının sahibidir. Türkiye’nin pek çok iline ulaşım sağladığı gibi, yurtdışı uçuşları da bulunmaktadır. Yunanistan, Fransa, Lübnan ve Kıbrıs gibi daha pek çok merkezin çeşitli noktalarına sefer düzenlemektedir. Bu bölgelere gidecek olanlar için son derece cazip bir ulaşım seçeneğidir. Küçük uçak ile hizmet veriyor olması konforu arttırmış ve kaliteli bir hizmet sunulmasını sağlamıştır. Bu da özellikle yurtdışı uçuşları genellikle daha uzun sürdüğü için önemli bir konudur. Uzun yolculuklarda konfora daha çok önem veririz. Bu yüzden nispeten uzun yolculuklar için BoraJet ‘i tercih etmelisiniz.

Uçak bileti alırken, dikkat edilmesi gerekenlerden en önemli gidilecek rotaya göre uçuş seçeneklerini incelemektir. Karşılaştırma yaparak, varış noktanıza uygun tercihlerinize de uyan uçak biletini bulabilirsiniz. Ücret ve konfor oranı son derece önemlidir. BoraJet bu konu da oldukça başarılıdır. Konforlu ve sorunsuz bir yolculuk sunmaktadır yolcularına. BoraJet uçak bileti alırken, bu sebeple çok düşünmeksiniz. Özellikle de bir kez tecrübe ettiyseniz, sonraki uçuşlarınızda da BoraJet ‘i tercih etmeniz olasıdır. Peki, uçak bileti alırken nereden nasıl almalı? Bunun için pek çok seçenek bulunuyor aslında ama çağın gereği olarak internet üzerinden alışveriş yapmak gibi uçak bileti satın almak da daha pratiktir. İnternet üzerinden uçak bileti satın almak büyük avantajları da beraberinde getiriyor. Örneğin, en iyi uçak bileti satın alma seçeneklerinden biri olan www.ucakbileti.com.tr üzerinden çeşitli firmaların, çeşitli noktalara düzenlediği uçuşları görerek, hem fiyat, hem sefer hem de firma karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece aynı rotaya daha fazla ödeme yapmanız gerekmez ya da asıl varış yerinize daha yakın bir noktaya uçabilecekken, uçak bir merkeze varıp buradan aktarma yapmanıza gerek kalmaz.

BoraJet ‘in düzenlediği seferleri ve uçak bileti fiyatlarını site üzerinden takip edebilir, tüm kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Zaman zaman düzenlediği kampanyalar ile son derece avantajlı fiyatlara bilet sahibi olabilir, fırsatları yakalayabilirsiniz. Bu tür fırsatları kaçırmamak için de site üzerinden takip edebilirsiniz. BoraJet, kaliteli uçuşu hedef alan yaklaşımı ile kampanyalarındaki bu çıtanın altına düşmemektedir. Bu sebeple yoğun bir ilgi ve beğeni ile karşılanmaktadır. Siz de BoraJet Hava Yolları ‘nın ulaştığı bir noktaya seyahat edecekseniz, konforlu ve kaliteli bir uçuş için, tercih etmenizi önermekteyiz. Hele de yüksek sezonda uçak bileti bulma sıkıntısı yaşıyorsanız, BoraJet yardımınıza yetişiyor. Düzenlediği ek seferler ile kısaca kimseyi yolda bırakmıyor. Bu sebeple de Türkiye ‘nin ilk ve tek dolmuş tipi havayolu taşımacılığı yağan firmasıdır.

 


Masaüstü Görünümü